Zabiegi redukujące rozstępy i blizny

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA CIAŁO 1 OBSZAR 20/20CM: 300 PLN

Ten innowacyjny zabieg polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu w skórze tworzone są mikrokanaliki, dzięki którym struktura naskórka nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania odpowiednio i indywidualnie dobranych preparatów.

  • Serum/ maska do zabiegu: 40/50 PLN*
  • Znieczulenie: 50 PLN
  • Ampułka: cena w zależności od preparatu

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Brzuch, uda przód lub tył, ramiona, pośladki: 400 – 600 PLN
Terapia blizn i rozstępów: 350 PLN

Polega na podskórnym podaniu preparatu o odpowiednich właściwościach i działaniu. Przed zabiegiem wymagana konsultacja w celu dobrania preparatu. Mezoterapia igłowa przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Zwykle jest to seria 4-6 zabiegów, którą należy powtarzać co 3-6 miesięcy. Mezoterapia igłowa to zabieg, który możemy przeprowadzać cały rok.

MIKRODERMABRAZJA JEDEN OBSZAR 100 PLN

Serum/ maska do zabiegu: 40/50 PLN*

FOTOODMŁADZANIE IPL/ELIGHT: 170 PLN

To zabieg anti-aging łączący w sobie działanie IPL czyli naświetlania skóry oraz fal radiowych. . Skóra staje się gładsza, następuje spłycenie zmarszczek, redukcja przebarwień oraz niwelowanie otwartych naczynek.

PEELING CHEMICZNY KWASEM: 180 PLN

Zabiegi na bazie kwasu TCA, GLIKOLOWEGO, PIROGRONOWEGO, redukują niedoskonałości – blizny, przebarwienia, rozstępy, a także spłycają zmarszczki. Kompleksowo poprawia wygląd cery – nawet tych, które są bardzo trudne w pielęgnacji. Szczególnie polecany jest w przypadku skóry tłustej, mieszanej, łojotokowej. Z jego właściwości skorzysta też cera trądzikowa, a także widocznymi oznakami starzenia.