Zabiegi oczyszczające i na trądzik

ZABIEG NA TRĄDZIK ACNE OUT ARKANA: 160 PLN

Bazowa pielęgnacja dla cery tłustej i mieszanej. Kosmetyki bazują na obecności kwasu szikimowego, który działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i redukuje nadmiar sebum. Dzięki swoim delikatnym właściwościom złuszczającym, rozjaśnia przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu. Pozostałe składniki takie, jak kwas salicylowy, cynk oraz olejek herbaciany zawarte w linii zapobiegają stanom zapalnym, zmniejszają widoczność porów, oczyszczają i przeciwdziałają rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku.

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY ampułka, maska i krem: 180 PLN

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY MŁODZIEŻOWE: 160 PLN

Po dokładnym demakijażu twarzy następuje przygotowanie skóry mające na celu rozszerzenie porów i rozpulchnienie naskórka, co pozwala dokładniej usunąć zanieczyszczenia. W tym celu stosuje się peelingi kwasowe, enzymatyczne oraz peeling kawitacyjny, a następnie maskę o właściwościach rozpulchniających,
Kolejnym etapem jest ręczne usunięcie zalegającej w porach treści w warunkach najwyższej higieny. Po usunięciu zaskórników na twarz aplikowana jest specjalna maska o działaniu przeciwzapalnym, łagodzącym i ściągającym. Oczyszczanie manualne można przeprowadzić na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach

MANUALNE OCZYSZCZANIE twarzy z kwasami: 220 PLN

Polega on na usunięciu martwego naskórka, zaskórników, a także innych nieestetycznych wykwitów jak krosty czy prosaki. Po oczyszczaniu aplikuje się odpowiednio dobrany peeling chemiczny (migdałowy/pirogronowy/salicylowy) na powierzchnię zabiegową w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu.

MANUALNE OCZYSZCZANIE

 • ramiona 100 PLN
 • dekolt 120 PLN
 • plecy 120 PLN

DARSONVAL 30 PLN

PEELING CHEMICZNY KWASEM PIROGRONOWYM: 150/180/210 PLN

Zabieg złuszczający dla cery trądzikowej z tendencją do przebarwień. Działa również linftingująco i napinająco, poprawia kondycję skóry. Najlepsze efekty uzyskamy po wykonaniu serii zabiegów.

Wskazania: trądzik, blizny potrądzikowe, przebarwienia pozapalne
Właściwości: sebostatyczne, złuszczające, stymulujące powstawanie kolagenu, bakteriostatyczne (wstrzymuje wzrost i namnażanie bakterii), komedolityczne (przeciwzaskórnikowe) oraz antymikrobowe

PEELING CHEMICZNY KWASEM TCA 105/130/150 PLN

Zabiegi na bazie kwasu TCA, redukują niedoskonałości – blizny, przebarwienia na twarzy, a także spłycają zmarszczki. Kompleksowo poprawia wygląd cery – nawet tych, które są bardzo trudne w pielęgnacji. Szczególnie polecany jest w przypadku skóry tłustej, mieszanej, łojotokowej. Z jego właściwości skorzysta też cera trądzikowa, a także widocznymi oznakami starzenia.

 • MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA Z DOBRANĄ AMPUŁKĄ 80/100/120 PLN

 • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z AMPUŁKĄ 180/220/260 PLN

 • MEZOTERAPIA IGŁOWA cena od 400 twarz / 600 twarz, szyja / 800 twarz, szyja, dekolt PLN zależy od rodzaju dobranego preparatu i ilości ampułek

 • PEELING WĘGLOWY (LASER) BLACK DOLL/HOLLYWOOD PEEL 160/190/210PLN

 • OCZYSZCZANIE WODOROWE 130/150/170 PLN

 • ZABIEG DETOKSYKUJĄCO OCZYSZCZAJĄCY CARBON THERAPY 120/140/160 PLN

  Zabieg z użyciem maski z dwutlenkiem węgla. Węgiel aktywny – posiada właściwości wiązania i absorpcji, dzięki czemu na wpływ na zanieczyszczenia, toksyny i bakterie znajdujące się w skórze. Działa oczyszczająco, przeciwzapalnie, złuszcza martwy naskórek i normalizuje wydzielanie sebum. Ponadto odświeża, rozjaśnia i koi chorą skórę.

PEELING CHEMICZNY KWASEM TCA 105/130/160 PLN

Zabiegi na bazie kwasu TCA, redukują niedoskonałości – blizny, przebarwienia na twarzy, a także spłycają zmarszczki. Kompleksowo poprawia wygląd cery – nawet tych, które są bardzo trudne w pielęgnacji. Szczególnie polecany jest w przypadku skóry tłustej, mieszanej, łojotokowej. Z jego właściwości skorzysta też cera trądzikowa, a także widocznymi oznakami starzenia.

LECZENIE TRĄDZIKU LASEREM SHR Z AMPUŁKĄ I MASKĄ: 120/135/145 PLN

Światło lasera jest emitowane na konkretny obszar chorobowy. Wiązka lasera wnikając w skórę, ogranicza liczbę bakterii wywołujących trądzik (Propionibacterium acne), redukuje stan zapalny i wspomaga procesy regeneracyjne w skórze, stymulując produkcję kolagenu. Światło lasera ogranicza też wytwarzanie sebum, zmniejsza pory i działa odkażająco.

 • PEELING KAWITACYJNY: 35/45/55 PLN
 • ZABIEG KAWITACYJNY Z AMPUŁKĄ I MASKĄ: 130/150/170 PLN
 • ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY Z MIKRODERMABRAZJĄ
  peeling mechaniczny wykonywany głowicą zakończoną diamentową końcówką
  ścierna: 70/85/100 PLN

  • z sonoforezą i maską łagodzącą: 90/110/130 PLN
  • z kwasem i maską łagodzącą: 120/140/160 PLN
 • OXYBRAZJA – MIKRODERMABRAZJA WODNO TLENOWA: 130/150/170 PLN
 • INFUZJA TLENOWA Z AMPUŁKĄ: 130/150/170 PLN
 • MASKA ALGOWA 35/45/65 PLN*
 • MASKA W PŁACIE dla cery tłustej, trądzikowej: 40 PLN
 • USUWANIE PROSAKÓW: do 10 min 20 PLN, do 20 min 40 PLN
  Usuwamy je poprzez nakłucie prosaka i oczyszczenie manualne zmiany.

*Cena obejmuje zabieg na: twarz/twarz+szyja/twarz+szyja+dekolt