Podologia

Pedicure leczniczy: cena od 170 PLN

Przyczynia się do poprawienia kondycji i wyglądu stóp, a w przypadku pacjentów przewlekle chorych (np. na cukrzycę) jest działaniem profilaktycznym. Wykonywany również u osób z nadmiernymi odgniotkami, odciskami i deformacjami podeszwy stopy i paznokci.

Usuwanie odcisków: 70 PLN 1 szt

Polega na łyżeczkowaniu frezem próżniowym nadmiernej ilości zrogowaciałego naskórka a następnie na wygładzeniu skóry za pomocą frezów ściernych o różnej grubości ziarna.

Rekonstrukcja płytki paznokcia: cena od 50 PLN

Polega na odbudowaniu płytki paznokciowej nadając jej naturalny kształt. Zwykle zabieg ten stosuje się na paznokcie, które uległy deformacji, odklejeniu od łożyska, w trakcie terapii leczniczej, po uszkodzeniu mechanicznym paznokcia, łamliwych i rozdwajających się.

Założenie klamry BS Classic: 100 PLN

Aplikacja klamry plastikowej to jedno z rozwiązań korekcji ich wrastania, które jest proste, bezpieczne i nie powoduje alergii. Stosuje się ją w przypadkach odcisków wału paznokcia, hipergranulacji, a także w stanach zapalnych wywołanych wrastaniem paznokcia. Klamry dobiera podolog!

Założenie klamry drucianej: 160 PLN

Jej zadaniem jest utrzymanie kierunku wzrostu płytki paznokciowej i przerwanie jej wrastania w wał paznokciowy. Klamry dobiera podolog!