Zabiegi dla cery naczyniowej / wrażliwej

ZABIEG NEURO SENSI ARKANA: 150 PLN

Neuro Sensi Therapy powstała w trosce o skórę naczyniową i ekstremalnie wrażliwą. Neurosensoryczne działanie na naczynia i receptory czucia to efekt połączenia Endothelyolu™ i peptydu SensAmone P5. Ta kombinacja zapewnia aktywną kontrolę faktorów zapalnych, problemów naczyniowych oraz neuroreceptorów czucia. Rekomendowana również dla skór podrażnionych, z trądzikiem różowatym oraz po zabiegach dermoestetycznych.

ZAMYKANIE NACZYNEK METODĄ KOAGULACJI: 150PLN DO 20 MINUT, 200 PLN DO 30 MINUT

Inaczej diatermia chirurgiczna lub termoliza. W trakcie zabiegu wykorzystywane są właściwości prądu o wysokiej częstotliwości. Za pomocą igieł specjalista usuwa impulsami prądu zmiany ze skóry. Dzieje się to pod wpływem wysokiej temperatury (nawet do 200 stopni Celsjusza). W procesie tym wykorzystywana jest tzw. denaturacja białek naturalnie występujących w skórze, które pod działaniem wysokiej temperatury są niszczone, a w przypadku naczyń krwionośnych – dochodzi do ich zamknięcia.

PEELING CHEMICZNY KWASEM MIGDAŁOWYM: 120/140/160 PLN

To wysoce skuteczny zabieg wskazany w terapii wielu problemów skórnych. Zaletą peelingu jest to, że wpływa on na syntezę kolagenu i elastyny, przez co spowalnia proces starzenia się skóry. Co więcej, uodparnia on również na szkodliwe działanie promieni UV. Pod wpływem kwasu migdałowego skóra staje się gładsza, rozświetlona i zyskuje jednolity koloryt.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA Z DOBRANĄ AMPUŁKĄ: 80/100/120 PLN

Jest to wprowadzanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach za pomocą specjalnej głowicy i zjawiska elektroporacji

PEELING ZABIEG ReVit-C Z WIT C, KWASAMI I RETINOLEM 190 PLN

Dla każdego rodzaju skóry dojrzałej szczególnie z widocznymi zmarszczkami lub z oznakami fotostarzenia, z przebarwieniami, z trądzikiem pospolitym, z rozszerzonymi porami, cery naczyniowej.

RETINOL I WITAMINA C – Innowacyjna formuła oparta na synergii działania zawartych składników aktywnych. Wysokie stężenie retinolu, bogatego w karotenoidy i fitosterole, oleju z pestek dyni, oleju monoi oraz witamin C, E, B3 tworzą emulsję o wszechstronnych właściwościach dla skóry. Zawarty w preparacie kompleks Hydromanil™, ekstrakt z aloesu oraz kwas hialuronowy odpowiadają za poziom nawilżenia w skórze. Pobudza syntezę kolagenu i ceramidów. Wyrównuje koloryt skóry, przebarwienia, wygładza i przywraca zdrowy wygląd. Kompozycją dwóch kwasów (mlekowego i ferulowego 40%) o pH 1,6.

Ich synergistyczne działanie daje efekt wygładzenia i nawilżenia skóry. Złuszcza warstwę rogową naskórka wyrównując koloryt skóry. Dodatkowo zwęża pory, działa przeciwstarzeniowo i wzmacnia działanie witaminy C. Stabilna formułę witaminy C zwiększa napięcie, wygładza i daje EFFECT FLASH – rozjaśnienie i rozświetlenie skóry. Nowość!

PEELING Retix.C Eye ZABIEG ANTI – AGING NA OKOLICE OCZU 190 PLN

Całoroczny zabieg rewitalizujący skórę okolicy oczu. Zawarte w preparatach retinol, witamina C oraz mieszanka kwasów: ferulowego, mlekowego, jabłkowego i cytrynowego gwarantują intensywne nawilżenie skóry, wzmacniają naczynka. Dodatkowo cera stanie się gładsza i rozświetlona.

Zastosowanie: intensywne nawilżenie skóry okolicy oczu, redukcja cieni i worków pod oczami, niwelacja zmarszczek, rozświetlenie. Kwas ferulowy 2,5% , cytrynowy 5%, jabłkowy 5% i mlekowy 4,5% – redukują skutki fotostarzenia, rozjaśniają, nawilżają, redukują plamy, stymulują kolagen.

Maska algowa: 35/45/65 PLN

Maska w płacie o działaniu wzmacniającym naczynka: 40 PLN

Maska w płacie na okolice oczu: 35 PLN

Komputerowe badanie skóry: 50 PLN

ZAMYKANIE NACZYNEK LASER SHR: 120/135/145 PLN

Zamykanie naczynek technologią IPL to jeden z najskuteczniejszych zabiegów stosowanych przy cerze naczyniowej. Polega na naświetlaniu zmiany. Emitowana wówczas energia świetlna jest pochłaniana przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc jednocześnie temperaturę krwi. Następuje koagulacja i uszkodzenie ściany naczynka, a następnie jego samoistnie usunięcie z organizmu.

Technologia IPL pozwala na terapię naczyń położonych powierzchniowo oraz tych umiejscowionych głębiej. Zabieg stanowi bardzo dobrą profilaktykę w przypadku skóry płytko unaczynionej, wrażliwej i skłonnej do powstawania rumienia. Jest także stosowany przy zapobieganiu trądzikowi różowatemu.

KRIOTERAPIA (zimny młotek) 40 / 60 / 80 PLN

Krioterapia, inaczej kriostymulacja, to bodźcowe, krótkie (1-5 minut) zastosowanie bardzo niskich temperatur (od -35 do -195 st. C) na powierzchnię całego ciała lub na jego fragment. Taka stymulacja wyzwala w organizmie korzystne z punktu widzenia zdrowia zmiany fizjologiczne. Zimno wywołuje efekt: przeciwbólowy, przeciwobrzękowy, antyzapalny, odpornościowy, krążeniowy, nerwowomięśniowy, hormonalny.

PEELING KAWITACYJNY 35 / 45 / 55 PLN

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Sprawdzi się nawet przy cerach bardzo wrażliwych, płytko unaczynionych oraz trądzikowych i przetłuszczających się. Niemniej, podejście do każdego rodzaju skóry zawsze jest indywidualne. Moc wykonania peelingu kawitacyjnego uzależniona jest przede wszystkim od redukowanych problemów. U osób mających cerę naczynkową, suchą lub wrażliwą, zaczerwienie po zabiegu może się utrzymywać nieco dłużej, do 3 dni.

ZABIEG KAWITACYJNY Z AMPUŁKĄ I MASKĄ 130 / 150 / 170 PLN

PEELING WĘGLOWY BLACK DOLL/HOLLYWOOD PEEL 160 / 190 / 160 PLN