Karty podarunkowe


KUP BLISKIEJ CI OSOBIE ZAPROSZENIE DO SPA


Brak Ci pomysłu na oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby? Teraz już masz! Luksusowy podarunek dla Niej lub dla Niego.
 
Przygotowaliśmy najpiękniejszy prezent, jaki możesz wręczyć osobie bliskiej Twemu sercu – imienną kartę podarunkową w postaci zaproszenia zapakowanego w elegancką firmową kopertę. Podaruj chwile relaksu i odprężenia ukochanej osobie w Shintai Day SPA.
 
Kupując Zaproszenie są do wyboru dwie opcje:

  • Możesz sam wybrać zabiegi, które chcesz podarować – zostaną one wypisane na karcie podarunkowej.
  • Możesz wykupić zaproszenie na dowolną kwotę, a wówczas osoba obdarowana sama wybierze zabieg.

Osoba obdarowana Zaproszeniem sama wybiera sobie termin na realizację karty podarunkowej w terminie dwóch miesięcy.
 
Zaproszenia można odebrać osobiście lub – jeżeli zależy Ci na czasie, a nie możesz do nas przybyć – skontaktuj się z nami telefonicznie, a wówczas po uzgodnieniu szczegółów j/w i określeniu dokładnej kwoty, można płatności dokonać przelewem na konto, a my wyślemy Zaproszenie na wskazany przez Ciebie adres.

Regulamin Zaproszeń:
 

  • Zaproszenia upoważniają do skorzystania z usług wykonywanych w Instytucie Shintai Day Spa (z wyłączeniem zabiegów medycyny estetycznej i makijażu permanentnego) zgodnie z wartością posiadanego Zaproszenia.
  • Zaproszenia nie podlegają zwrotowi, nie mogą być wymieniane na gotówkę, jak również nie może być wydana reszta w przypadku, kiedy wartość wykonanej usługi jest niższa od wartości Zaproszenia.
  • Istnieje możliwość wymiany zabiegu wykupionego w Zaproszeniu na inny zabieg o takiej samej wartości lub dopłaty do Zaproszenia w przypadku, kiedy wartość wykonywanych zabiegów jest wyższa od wartości Zaproszenia.
  • Zaproszenia powinny być realizowane w całości przy jednej wizycie.
  • Zaproszenie należy okazać w recepcji przez rozpoczęciem zabiegu bądź poinformować o tym umawiając się telefonicznie.